Wiosna puka

By niedziela, Marzec 1, 2015 0 , , , , Permalink

Słoneczko, zielona trawka, krokusy, bratki, żonkile czyli wiosna puka. Wstaje przyroda. Budzi się życie. Tak długo czekałam na ten dzień i widok. Aż chce się żyć! Choć temperatury w Portsmouth jeszcze nas nie rozpieszczają, warto było wyjść z domu. Oczywiście nie obyło się bez gadania: a po co? na prawdę musimy? w niedzielę? posiedźmy w domu! przecież zaraz będzie padać deszcz! widziałaś te chmury? A jak wieje! Zaraz nas zawieje i będziemy chorzy!
No więc, poszliśmy… Wiatr był okropny- faktycznie! I pomimo świecącego słoneczka było strasznie zimno. Dlatego spacerek trwał krócej niż planowaliśmy. No tak… ale przecież to my jesteśmy dziwakami! W Anglii nie ważne jaka pogoda i ile stopni, ważne jest,że już marzec i wiosna. Chciał czy nie chciał kurtki, zimowe buty i czapki idą na dno szafy.Jaki normalny człowiek mieszkający w Polsce wyszedłby w japonkach i krótkim rękawku przy 10C ? Aby nie zwracać uwagi na tych wariatów i nie mieć jeszcze większej gęsiej skórki niż miałam, zachwycałam się wiosennym widokiem. Sztormowe morze, zielone alejki usłane krokusami w wszystkich odcieniach fioletu i bieli, bratki, żonkile. Cudownie!
Wiosna puka także do mego domu! Bukiety tulipanów i żonkili obowiązkowe! W takim otoczeniu od razu uśmiecham się sama do siebie:) A jak u Was powitał pierwszy dzień marca? Nie ważne gdzie mieszkacie lub przebywacie w tym czasie, mam nadzieję że możecie cieszyć takimi widokami jak ja! Jeśli nie, to zapraszam do galerii poniżej! Mam nadzieję że te zdjęcia, pełnych wiosennych barw dodadzą Wam energii na cały nadchodzący tydzień! Życzę Wam słonecznego i wiosennego tygodnia! Niech wiosna zapuka także do Was kochani!

bratkiżonkile żółte

ławeczki

aleja

lila

aleja 2

biały

IMG_0969pole krokusy

 

Nie ma jeszcze komentarza.

Napisz coś od siebie